Stacja monitorowania

Nasza Firma dysponuje całodobową Stacją Monitorującą, działającą 7 dni w tyg. 24 godz. w ciągu doby.
System CCTV, zbudowany jest na najnowszych urządzeniach i oprogramowaniach marki NOVUS, znanej na Polskim rynku z zabezpieczenia logistycznego oraz wdrażania wszelkich najnowszych nowinek technicznych na potrzeby Klienta.
Stacja obsługiwana jest przez Wykwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej posiadających kilkuletnie doświadczenie branżowe oraz dodatkowe kwalifikacje Pracowników zabezpieczenia technicznego.
 
Dodatkowym atutem naszej Stacji monitorującej, jest możliwość całodobowego kontaktu telefonicznego oraz mailowego z Operatorem a przede wszystkim zdolność zdalnego zabezpieczenia wymaganych przez Naszych Klientów  materiałów filmowych i otrzymywanie ich w formie Linku w przeciągu kilku godzin od momentu ewentualnego zdarzenia.
 
Ponadto, korzyści wynikające z posiadania całodobowego Centrum monitorującego to:
– Bezpośrednia kontrola wizyjna nad przebywającym na terenie Obiektu Pracownikiem Ochrony fizycznej (kamera wewnątrz posterunkowa).
– Możliwość prowadzenia zdalnych Patroli wizyjnych, poprzez ustawienie sekwencji obchodu wizyjnego.
– Bezpośrednie wsparcie Pracowników ochrony podczas sytuacji nagłych i wyjątkowych takich jak; prawdopodobieństwo pożaru, włamanie do lokalu, zakłócenie porządku oraz kontakt z Służbami takimi jak Policja, Straż pożarna lub Straż Miejska.

System NOVUS

Kontakt 24/7

Całodobowy kontakt z decyzyjnym przedstawicielem firmy

Lokalizacja firmy

Konopnickiej 21, Sulejówek,
05-071, Polska

795 446 960
biuro@escudoprotection.pl